Even voorstellen: Nicole, nieuwe fysiotherapeute bij Funqtio

Nicole Boots

Funqtio heeft meer dan 25 specialisten in dienst. Dankzij deze specialisten op het gebied van fysiotherapie helpen we onze cliënten graag vooruit!

We werken volgens het Funqtio Vitaliteitsconcept waarbij er met de meest recente wetenschappelijke inzichten naar de totale mens wordt gekeken.

Vandaar dat we ook graag met jonge en enthousiaste fysiotherapeuten werken zoals onze nieuwe collega Nicole. Zij stelt zich hieronder aan jullie voor en legt duidelijk uit waarom zij zo goed bij Funqtio past!

Hoi!

 

Mijn naam is Nicole Boots, ik ben 23 jaar en woon in Maasbree. Ik zou mezelf omschrijven als een sportief persoon en daarom zal je me zeker een paar keer per week terugvinden op de tennisbaan. Daarnaast vind ik het leuk om bezig te zijn in de fitness.

 

Anderhalf jaar geleden ben ik afgestudeerd als fysiotherapeute op Hogeschool Zuyd. Na deze 4-jarige bachelor heb ik ervoor gekozen om het werken als fysiotherapeute te combineren met een master bewegingswetenschappen. Vooral de combinatie tussen het onderzoek en de praktijk was hetgeen wat me hierin interesseerde.

 

Na het afronden van deze master heb ik afgelopen oktober de overstap gemaakt naar Funqtio. Ik heb voor Funqtio gekozen omdat het een praktijk is met mooie faciliteiten en een groot team met diverse specialisaties waar ik nog veel van kan leren. Verder hebben ze connecties met meerdere sportorganisaties. Revalidatie van blessures bij sporters is een gedeelte binnen de fysiotherapie waar ik me ook nog verder in zou willen ontwikkelen.

 

Mijn doel is om patiënten zo goed mogelijk te begeleiden door ze naast te behandelen bewust te maken van hoe actief herstel een bijdrage kan leveren aan de vermindering of zelfs het weg blijven van hun klachten.  In de toekomst zou ik me graag verdere willen specialiseren binnen de fysiotherapie. Mijn interesse gaat nu uit naar de sport-of manuele therapie.

 

Ik hoop jullie snel te zien in de praktijk!

"

Neem contact met ons op
Acupunctuur bij Funqtio

Acupunctuur en de overgang

8 maart 2023

De overgang; niemand vindt het leuk, maar toch krijgen alle vrouwen er op een gegeven moment mee te maken. Acupunctuur is bewezen effectief tegen overgangsklachten als opvliegers, vermoeidheid en stemmingswisselingen. Lees verder en ontdek hoe acupunctuur kan werken tegen vervelende overgangsklachten.

Lees meer >
Fysio Centrum Meijel

Funqtio bundelt krachten in Meijel en Beringe

1 maart 2023

Vanaf 1 maart 2023 werken wij, Rob Peters van Funqtio en Danielle Lemaire van Fysiocentrum Meijel/Beringe samen. Daarmee voegt Funqtio twee nieuwe locaties toe aan hun vertrouwde vestigingen in Venlo, Blerick, Helden en Steyl.

Lees meer >
OCA Venlo

OCA Venlo 5 jaar!

1 maart 2023

1 maart 2023 viert OCA Venlo haar eerste lustrum. Op 1 maart 2018 werd er door 4 enthousiaste professionals gestart met OCA Venlo onder de vleugels van de Funqtio groep.

Lees meer >
Wereldkankerdag 4 februari

Wereldkankerdag

4 februari 2023

Ik ben Marga, nu 65 jaar. Mijn vaste oncologiefysiotherapeut Tanja heeft me gevraagd iets te schrijven voor Wereldkankerdag op 4 februari.

Lees meer >

Fysiotherapie bij longaandoeningen

9 januari 2023

Wist je dat Fysiotherapie bij longaandoeningen een van de meest effectieve therapieën in de gezondheidszorg is?

Lees meer >

Nieuw in onze praktijk! Blood Flow Restriction Training

15 december 2022

Een paar weken geleden hebben wij met een aantal collega’s binnen Funqtio de cursus Blood Flow Restriction, ook wel BFR, gevolgd. Een interessante cursusdag waarbij Mathias Thoelen ons meer leerde over het mechanisme dat in ons lichaam in gang wordt gezet tijdens een BFR training. Daarnaast leerden we in de middag de praktische toepasbaarheid achter BFR en mochten we dit ook zelf ervaren.

Lees meer >